Oferty pracy

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: mechanik pojazdów samochodowych – budowlanych (koparki kołowe)

Miejsce pracy: Leszno

Opis stanowiska:

  • praca w warsztacie samochodowym,
  • bieżące naprawy samochodów osobowych, ciężarowych, koparek kołowych,
  • dbanie o powierzony sprzęt i utrzymywanie go w czystości,
  • przeglądy okresowe pojazdów OT1, OT2

Wymagania:

  • posiadanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu mechaniki pojazdów
    osobowych i budowlanych – koparki kołowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat B, C.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stałe i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie jednej z poniższych opcji klauzuli:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27. 04. 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE),
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27. 04. 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE0).

Oferta ważna do 30.06.2019 roku.

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy w MPEC Leszno Sp. z o.o.

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z
27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i
w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej RODO
informuję, iż:

  1. Administrator i dane kontaktowe administratora

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie ul. Spółdzielcza 12.

  1. Przetwarzanie danych

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie przepisów RODO art. 6 ust. 1:

  • lit. c – przetwarzanie na podstawie przepisów prawa w zakresie danych osobowych określonych w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy,
  • lit. a – przetwarzanie na podstawie dobrowolnej zgody,
  • lit. f – przetwarzanie w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami.
  1. Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach to przez okres 12 miesięcy.

  1. Przekazywanie danych

Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej.

  1. Pani/Pana prawa

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  1. Automatyzacja przekazywania danych

Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym do profilowania.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko „Automatyk-Elektryk”

  • praca w systemie pięciobrygadowym, trzyzmianowym,
  • prowadzenie czynności eksploatacyjnych, konserwacji, napraw, usuwania awarii urządzeń i instalacji elektrycznej niskiego napięcia,
  • prowadzenie czynności eksploatacyjnych instalacji elektroenergetycznej średniego napięcia,
  • instalacja nowych urządzeń, instalacji elektrycznych i energetycznych,
  • kontrola pracy instalacji i urządzeń elektroenergetycznych zespołu kogeneracyjnego,
  • przegląd i konserwacja instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe,
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność,
  • praca w systemie 3–zmianowym,
  • programowanie elementów układów automatyki takich jak: falowniki, regulatory, przetworniki, itp.,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektroenergetyki, energetyki, elektroniki,
  • uprawnienia do pracy na wysokości,
  • umiejętności czytania i analizowania rysunków technicznych, schematów elektrycznych sterowania szaf automatyki i rozdzielnic elektrycznych,
  • umiejętności przeprowadzania diagnostyki błędów układów napędowych i sterujących,
  • umiejętności diagnostyki uszkodzeń elementów pomiarowych,
  • umiejętności diagnostyki uszkodzeń podzespołów automatyki,
  • podstawowa wiedza z zakresu: pneumatyki, systemów sterowania maszyn, obsługi i konserwacji rozdzielnic elektrycznych NN, SN, oraz przemysłowych instalacji elektrycznych NN,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

Prosimy o dopisanie jednej z poniższych klauzuli:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27. 04. 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Oferta ważna do 26.07.2019 roku.

Link do pliku pdf z tekstem ogłoszenia pobierz w formacie pdf